Muszę przyznać, że stoisk dedykowanych jeden marce nie było wiele. Zdecydowana większość wystawek to auta różnych producentów. W przytłaczającej większości były to auta naprawdę w świetnym stanie. Zdarzały się nawet egzemplarze kilknasto- czy też kilkudziesięcioletnie w stanie fabrycznie nowym. Ale o tym w osobnym artykule.

Nasze stoisko cieszyło się niemałym zainteresowaniem. Przekrój modelowy był dość spory – od modeli 900 (popularny krokodyl) z lat 80 do mojego 9-5 z roku 2005 (mało pasował do idei Retro Motor, ale jak się okazało budził zainteresowanie i to się liczy).

Niestety w ostatniej chwili nie pojawiły się dwa samochody – staruszek 99 z roku 1969 (elektryka nie zgodziła się na przyjazd do Poznania) oraz 9-3 OG (pierwszej generacji) Grzegorza, które opisywane było już na blogu. Tutaj w dzień przyjazdu padła pompa paliwa. Na szczęście reszta osób wywiązała się z zadania postawienia samochodu i udało się zagospodarować całkiem fajne stoisko.

Serdeczne podziękowania dla mojej Marty za wsparcie, Jakuba, Piotrka, Roberta i Arka z ekipy SAAB ESKADRA Dolnośląska oraz Mateuszowi, Krzysztofowi, Wojtkowi i Łukaszowi z SAAB Team Poznań za podstawienie samochodów i pomoc w organizacji.

Był to świetnie spędzony weekend, a widok osób, zainteresowanych stoiskiem, przyglądających się, pytających i robiących zdjęcia napawał dumą.

Zapraszam do galerii zdjęć z naszego stoiska.

Wielkie dzięki dla Kuby za część zdjęć!

Do zobaczenia za rok!