MOTOSPRZEDAWCY – Nowy serwis z darmowymi ogłoszeniami motoryzacyjnymi

Zacznijmy od pierwszego wrażenia czyli jak wygląda, i co można zauważyć po wejściu. Pierwsze wrażenie... przejrzystość,  wszystko jest w miłych dla oka kolorach, a obsługa wydaje się banalnie prosta. Po wejściu na stronę główną trafiamy bezpośrednio do...

Nowości motoryzacyjne

Bądź na bieżąco ze świata motoryzacji. Nowe modele, wydarzenia, eventy. Nie każdy news na blogu motoss.pl jest ważny. Z pewnością nie za dużo będzie tu o SUVach. Tylko te ważne wiadomości są ważne…

#Furajaknowa

#Furajaknowa

Furajaknowa, projekt, który wczoraj wieczorem wyczaiłem na Facebooku, to bardzo ciekawa inicjatywa. Grupa specjalistów z różnych firm zajmujących się detailingiem postanowiła, że wybrane na mocy konkursu auto, w pełni odnowi!

czytaj dalej
Nowa Mazda3

Nowa Mazda3

Mazda. Marka, która robi naprawdę ładne samochody. Wiem, że to kwestia gustu, ale nie można zignorować tego, ze Mazda nie dokońca idzie za modą, nie kombinuje z dizajnem swoich modeli. Są naprawdę przyjemne dla oka. Właśnie zaprezentowano na targach w Los Angeles nową generacjęl Mazdy 3 i to od razu wersjach hatchback i sedan.

czytaj dalej
Suzuki Jimny

Suzuki Jimny

Fanem małych samochodów, ani terenówek nie jestem, ale jak zobaczyłem nowe Suzuki Jimny postanowiłem o nim napisać. Odchodzący model ma dużo uroku. Ot, małe, dziarskie autko, które w niejedno miejsce się wciśnie. I do tego wyjedzie.

czytaj dalej
Huansu C60

Huansu C60

Chińska motoryzacja. Niby śmieszna, nie dla Europejczyków. Ale czy na pewno? Chińskie samochody wyglądają coraz lepiej, technologia jest na coraz wyższym poziomie i pojawiają się coraz szerzej nan rynku światowym. Ale jedno nie zmienia się od początku – kopiowanie innych modeli. Po klonie Mercedesa klasy G w wersji 6×6, o którym pisałem jakiś czas temu czas na bliźniaka paskudnego Lamborghini Urus. Mowa o Huansu C60.

czytaj dalej
Volvo kończy z dieslami!

Volvo kończy z dieslami!

O mojej głębokiej nienawiści do silników diesla wspominałem nie raz. Nie cierpię tego klekotu, smrodu i braku kultury pracy. Jest to dobry silnik do maszyny, nie do samochodu osobowego. Dlatego jak tylko słyszę, że kolejny producent rezygnuje z tego typu silników ogromnie się cieszę. Tym razem mowa o Volvo i ich planach hybrydowo-elektrycznych.

czytaj dalej
Płatny wjazd do centrum miasta

Płatny wjazd do centrum miasta

Zmiany, gonimy Europę. Poniekąd w negatywnym tego wyrażenia znaczeniu, ale cóż zrobić, postęp. W rządzie pracują nad pozwoleniem władzom miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców na wprowadzenie opłaty za wjazd do centrum samochodom zasilanym silnikami spalinowymi.

czytaj dalej
Rolls-Royce Cullinan

Rolls-Royce Cullinan

Trudno się pogodzić z tym co się dzieje we współczesnej motoryzacji. SUVy, które darzę szczerą niechęcią pojawiają się w ofercie kolejnych producentów. Marek, którym mogłoby się wydawać SUV nie pasuje. A jednak… Pieniądz jest jednak najważniejszy.

czytaj dalej
Beijing Auto BJ80 6×6

Beijing Auto BJ80 6×6

Trwa właśnie międzynarodowa wystawa samochodów w Pekinie. Jedno z wielu wydarzeń w kalendarzu motoryzacyjnym, na którym auta, które widujemy na co dzień pokazywane są w przedłużonych wersjach. Plus cała masa samochodów przeznaczonych tylko na rynek chiński, nierzadko od rodzimych producentów. Ale jedno auto przykuło moją uwagę…

czytaj dalej
Ford Focus

Ford Focus

Ogólnie nie interesuję się samochodami segmentu C i niżej. Jestem wygodny więc wolę kupić starsze auto, ale większe, z wyższej półki, bardziej komfortowe i z większym bagażnikiem. Ale kompakty mają to do siebie, że są swego rodzaju kompromisem – są dość wygodne, relatywnie przestronne, ale jeszcze niezbyt drogie jeśli chodzi o kupno nowego auta czy zaledwie kilkuletniego.

czytaj dalej
Mercedes-Benz klasy G

Mercedes-Benz klasy G

Mercedes to marka, do której mam słabość. Tak jak nowe auta jakoś mocno mnie nie podniecają, no może poza klasą S i G, to klasyki jak najbardziej – w końcu w lutym stałem się dumnym posiadaczem małej, ale żwawej 190-tki (o tym już niedługo na blogu).

czytaj dalej
Lamborghini Urus

Lamborghini Urus

Zastanawiałem się czy napisać o tym “wydarzeniu”. Zdecydowałem, że krótko wspomnę bo szkoda więcej mojego czasu. Lamborghini wypuściło nowy samochód. Nazywa się Urus i jest… OKROPNY!!!

czytaj dalej
SAABy na Retro Motor

SAABy na Retro Motor

Mam najszczerszą przyjemność zaprosić wszystkich fanów motoryzacji, głównie tej nieco starszej, na drugą już edycję Retro Motor, które odbędzie się w Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 3-5 listopada. Edycja ta będzie się różnić od...

czytaj dalej