W BMW się chyba nudzą. Albo mają za dużo pieniędzy i ludzi do pracy. W każdym bądź razie niemiecki producent próbuje wstrzelić się w każdą klientelę. Brakuje jeszcze tylko busa, ale takie przymiarki też już gdzieś widzieliśmy więc możemy spodziewać się w przyszłości konkurenta dla Mercedesa klasy V.

Co dopiero pisaliśmy o paskudnym BMW X4, a tu kolejna niespodzianka. Dużo piszemy o BMW, ale w większości niestety “mało pozytywnie”. Wolelibyśmy żeby było inaczej.

BMW serii 2 Active Tourer M Sport

O co chodzi z tym dziwnym, przednionapędowym (!!!) BMW? Auto, które kompletnie nie pasuje do wizerunku BMW, który na przestrzeni lat stał się sportowy i agresywny. Teraz jednakże, patrząc chociażby na stateczny (!!!) charakter serii 4 czy tą dziwną odmianę serii 2, w naszych głowach rodzi się lekki zamęt.

Żeby tego było mało BMW z uparciem pokazało wersję M Sport tego dziwnego twora. Oczywiście pozostajemy jedynie przy wyglądzie…

Miarka powoli się przebiera nie uważacie? Cale szczęście, że producenta z Bawarii stać jeszcze na pokazanie serii 2 coupe czy świetnej serii 5.