Kącik SAABowy

Jako wierny kierowca SAABa (23. lutego minęły dwa lata jak latam z małżonką SAABikiem) postanowiłem przybliżyć tę, wciąż dla wielu osób, obcą markę. Dlatego też powstała podstrona z przydatnymi informacjami i miejscami w sieci.

Do tego dla świeżych posiadaczy SAABów oraz tych, którzy rozważają zakup, mapka z polecanymi serwisami w całej Polsce.

Prowadzisz serwis albo znasz warsztat godny polecenia, a nie ma go na mapce? Daj znać!

Youngtimery

Wracamy do działu związanego z klasykami. Powód jest bardzo konkretny: dokładnie 23. lutego (tak w rocznicę zakupu SAABa) stałem się przeszczęśliwym posiadaczem pięknego Mercedesa 190E z 1992 roku! Odkąd musiałem sprzedać Merca W124 300E, którego miałem przez kilka miesięcy na przełomie lat 2015 i 2016, chorowałem na klasycznego Mercedesa. I tak oto znalazł się on w moim posiadaniu dość szybko od decyzji o zakupie. Więcej o tym w osobnym wpisie już niedługo.

Współpraca, promocja, kontakt

Teraz z uwagi na większe możliwości techniczne na blogu jestem jeszcze bardziej otwarty na wszelką współpracę promocyjną na blogu motoss.pl. Więc jeżeli tylko tematyka tego o czym chciałbyś poinformować świat jest zgodna z blogiem motoryzacyjnym motoss.pl skontaktuj się ze mną!

Masz ciekawy samochód?

Chciałbyś/aś się nim pochwalić na łamach mojego bloga? Koniecznie daj znać. Jestem zawsze chętny by porozmawiać o ciekawym aucie i tym bardziej, żeby zrobić kilka fotek, przejechać się (nawet jako pasażer!) i napisać parę słów na łamach motoss.pl. I znów: zapraszam do kontaktu.

Co więcej?

Póki co wpisy, wpisy i jeszcze raz wpisy. Ja co dalej? W planach rozbudowa Kącika SAABowego oraz jeszcze jedna istotna funkcjonalność, ale póki co nie zdradzam planów…

Interakcja

Wracamy do komentarzy pod każdym wpisem, więc gorąco zapraszam do dyskusji.