Dokładne dziś wypadają 3 urodziny bloga motoss.pl. Przez te trzy lata zadziało się dużo. Na blogu, w moim życiu motoryzacyjnym jak i tym prywatnym.

Z minusów w tym okresie wymienić trzeba moje przerwy w postowaniu, z tego też powodu powstało w sumie tylko 177 wpisów. Może i nie mało, ale jakby nie te przerwy byłoby ich na pewno więcej.

Na początku bloga prowadziliśmy w duecie ze Stanisławem. Jednak po jakimś czasie autorem zostałem w pojedynkę.

Plusy? Na pewno frajda w tworzeniu wpisów, testy samochodów, urządzeń czy chociażby darmowe wejścia na imprezy automotive. Przyznam, że zajęcie blogera jest dla mnie czymś całkowicie dodatkowym. Nie czerpię jakiś zauważalnych korzyści majątkowych. Jest to dla mnie czysta przyjemność i satysfakcja. Z drugiej jednak strony taki blog, przy odpowiednim zaangażowaniu czasowym, mógłby stać się po jakimś czasie źródłem wspomnianych korzyści.

Na przestrzeni tego roku, stałem się Saabiarzem. Totalnie zarażony bakcylem szwedzkiej marki, czerpię wielką przyjemność z każdego kilometra przejechanego Saabikiem. Dlatego też chciałbym, aby wpisy związane z autami tej marki pojawiały się częściej na moim blogu.

Mam nadzieję, że blog będzie istniał przez kolejne 3 lata (oczywiście i jeszcze dłużej), że starczy mi na niego czasu, weny i zapału.

Przygotowałem specjalnie dla Was krótką infografikę by pokazać kilka liczb dotyczących bloga.

infografika

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.

PS: już niedługo mały konkurs!