DIPP – polski producent wycieraczek obecny na rynku od ponad dekady

Polska firma DIPP produkuje i sprzedaje wysokiej jakości pióra wycieraczek samochodowych do ponad 10 lat. W ofercie polskiego producenta znajdziemy wycieraczki do wszystkich obecnych na rynku modeli aut.

Cechą wyróżniającą firmę DIPP na tle konkurencji jest również indywidualne podejście do klienta i rzetelna obsługa, również ta posprzedażowa. Najwyższa jakość oferowanych produktów, dbałość o klienta znajduje oraz przeświadczenie o oferowaniu produktów najwyższej znajdują odzwierciedlenie, między innymi, w bezproblemowej polityce zwrotu zakupionych wycieraczek.

Najwyższa jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną zaprocentowały szerokim gronem zwolenników wycieraczek tej marki. Pióra wycieraczek do szyb z logo DIPP obecne są w dobrych sklepach motoryzacyjnych oraz często spotykane w warsztatach samochodowych. Wystawiane przez klientów marki opinie na temat piór wycieraczek są w przytłaczającej większości bardzo pozytywne. 

Dlaczego DIPP produkuje dobre wycieraczki?

Doświadczenie uzyskane w toku 10-letniego rozwoju firmy, a także bezkompromisowe podejście do jakości wykonania i stosowania najlepszych materiałów sprawia, że wycieraczki marki DIPP należą do grona najlepszych na rynku. Wykorzystanie miękkiego, wysokojakościowego kauczuku sprawia, że wycieraczki bardzo dokładnie przylegają do szyby i doskonale usuwają z niej wodę, pracując przy tym bezgłośnie, co odróżnia je od dalekowschodnich konkurentów. Wszystkie produkty marki DIPP powstają w Polsce, co pozwala zagwarantować najwyższą jakość wykonania.

Aby w pełni móc wykorzystać zalety wycieraczek samochodowych tej polskiej marki, konieczne jest dobranie ich odpowiedniego typu oraz rozmiaru. Wielu kierowców używa starej wycieraczki “na wzór”, jednakże nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie – często nieświadomie powiela się w ten sposób rozmiar nieumiejętnie dobrany przez poprzedniego właściciela. W sklepie internetowym DIPP znajdziemy intuicyjną wyszukiwarkę wycieraczek samochodowych, pomagającą dobrać rozmiar piór do posiadanego pojazdu. 

Co znajdziemy w ofercie DIPP?

Polski producent dostarcza wycieraczki dla niemal wszystkich obecnych na rynku typów pojazdów. W ofercie marki DIPP znajdziemy między innymi przednie i tylne wycieraczki, do samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Specjalizacją firmy DIPP są:

  • wycieraczki płaskie,
  • wycieraczki hybrydowe,
  • wycieraczki dedykowane.

Dzięki wyposażeniu piór wycieraczek w specjalne adaptery zarówno wycieraczki płaskie, jak i hybrydowe można montować także w starszych modelach samochodów. Warto wspomnieć o tym, że w wycieraczkach samochodowych marki DIPP nie stosuje się uniwersalnych zaczepów mocujących typu multi-clip. W odróżnieniu do tanich konkurentów, polski producent wycieraczek postawił na dedykowane zaczepy montażowe, gwarantujące pewne mocowanie pióra na ramieniu wycieraczki.

Dzięki rozbudowanej ofercie i wsparciu pracowników obsługi firmowego sklepu producenta dipp.pl bez trudu dobierzesz model wycieraczek do swojego samochodu. Solidne wykonanie, atrakcyjna cena oraz 10-letnie doświadczeniem w produkcji wycieraczek z gwarancją jakości sprawiają, iż możesz mieć pewność, że wycieraczki tej polski marki spełnią Twoje oczekiwania.