Niesprawne wtryski idą też w parze z głośną pracą silnika, większym spalaniem, utratą mocy i zauważalnie gorszymi osiągami. Właśnie wtedy warto znaleźć warsztat samochodowy, który profesjonalnie zajmuje się naprawą podzespołów układu paliwowego. Jednym z takich warsztatów jest Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli, który przyjmuje zlecenia z całej Polski.

Aby skorzystać z usługi, jaką jest regeneracja wtryskiwaczy, wystarczy zapakować zdemontowane wtryski i przekazać je kurierowi. Jak najbardziej można udać się do siedziby firmy także osobiście.

Dlaczego warto skorzystać z naprawy wtryskiwaczy właśnie w Bosch Service Pawlik?

Ponieważ korzystają z najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych, co pozwala im na dokładną lokalizację usterki, a także szybkie testowanie sprawności wtrysków. Każde badanie kończy wydruk ze stołu probierczego, który jest poświadczeniem odpowiednich parametrów wtrysku. Na regenerowane części Klienci otrzymują gwarancję na okres dwóch lat, co niewątpliwie jest potwierdzeniem wysokiej jakości realizowanych usług.

Wtryskiwacze poddane kompleksowej regeneracji odzyskują parametry niemalże identyczne do nowych podzespołów, co przedłuża im żywotność na kolejny okres eksploatacyjny (ok. 150 tys. km.). Co więcej, cena regeneracji jest niższa niż cena nowych części, więc nie warto zwlekać z decyzją o naprawie.

Należy pamiętać, że uszkodzenia mechaniczne znajdujące się na powierzchni wtrysku wykluczają możliwość regeneracji, dlatego trzeba z niej skorzystać, zanim dojdzie do wzrostu poziomu uszkodzeń.

Kiedy wtryskiwacze są całkowicie zużyte i nie nadają się do naprawy, najlepiej zdecydować się na zakup nowych części. Tym sposobem uzyskamy jednakową dawkę wtrysku oraz równomierny okres użytkowy dla każdego wtryskiwacza. Wymiana całego kompletu na nowy zaprocentuje stabilną i równą pracą jednostki napędowej, lepszym poziomem spalania oraz poprawą osiągów.

Artykuł sponsorowany