Regeneracja turbosprężarek jest procesem, w którym kluczową rolę odgrywają wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają rozległą wiedzę z zakresu turbin samochodowych, a także maszyny, bez których cały proces nie byłby możliwy. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi mechanicy Bosch Service Pawlik szybko i skutecznie mogą dokonać naprawy niemalże każdej turbosprężarki, o ile nie występują uszkodzenia, które potencjalnie uniemożliwiłyby przeprowadzenie regeneracji. Warto zaznaczyć, że regeneracja turbosprężarek przeprowadzana jest przy użyciu oryginalnych części oferowanych przez producenta, dzięki czemu mamy pewność, że turbosprężarka będzie poprawnie funkcjonować.

Kiedy wiadomo, że turbina nie działa poprawnie? Poznamy to przede wszystkim po takich objawach jak charakterystyczne dźwięki wydobywające się spod maski, brak mocy czy mocne dymienie. Niestety, turbosprężarki w obecnych pojazdach znacznie szybciej ulegają wyeksploatowaniu, ponieważ narażone są one na większe obciążenie. Jeżeli zauważymy pierwsze objawy nieprawidłowej pracy turbosprężarki, powinniśmy oddać ją do serwisu w celu sprawdzenia podzespołu – w innym wypadku będziemy zmuszeni do zakupu nowej części, która jest znacznie droższa niż regeneracja.

W Bosch Service Pawlik regeneracja turbosprężarek wykonana zostanie w ciągu 1-2 dni roboczych, a co najważniejsze – nie musisz odwiedzać siedziby firmy. Swoim zasięgiem obejmują oni m.in.: Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, a także inne regiony w Polsce. Wystarczy, że zdemontowany wcześniej podzespół przekażesz kurierowi, którego zamówi dla Ciebie serwis. Po zakończonej regeneracji turbina zostanie odesłana na wskazany przez Klienta adres, wraz z kartą gwarancyjną i szczegółowym raportem.

Artykuł sponsorowany