Wiosna za pasem, więc z tej okazji konkurs, który organizuję wspólnie z Pelle Care – producentem najwyższej jakości środków do pielęgnacji naturalnej skóry. Nagrodą jest zestaw kosmetyków, które przydadzą Wam się przy odświeżeniu wnętrza Waszego samochodu. Ale nie tylko! Produkty Pelle Care można używać do tapicerki meblowej, odzieży czy obuwia.

Ale do rzeczy.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz kontaktowy, a w nim podać odpowiedź na pytanie konkursowe:

Jaki masz sprawdzony sposób na czyszczenie tapicerki skórzanej w samochodzie?

Autor najciekawszego zgłoszenia otrzyma ode mnie zestaw 3 produktów Pelle Care:

  1. Preparat do Czyszczenia
  2. Nawilżenie i Ochrona
  3. Rewitalizer

Na zgłoszenia czekam do końca pierwszego dnia wiosny – do 21.03 23:59.

Po ocenie zgłoszeń wyłonię zwycięzcę, z którym skontaktuję się bezpośrednio z pytaniem o dane do przesyłki. Nastąpi to maksymalnie do piątku 25.03.

Serdecznie zapraszam do udziału i…. powodzenia!

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Aktualizacja 22.03 – rozstrzygnięcie konkursu. 

Produkty Pelle Care wygrywa Katarzyna, a to jej odpowiedź na pytanie konkursowe:

Mój sprawdzony sposób na czyszczenie tapicerki skórzanej to wymiana barterowa z osobą, która się na tym zna 🙂 Mój narzeczony to ogromny pasjonat motoryzacji, prezenty na urodziny to jakieś specjalistyczne środki do aut, po pracy remontuje stary garaż, żeby otworzyć w nim zakład profesjonalnego czyszczenia aut, pieniądze odkłada na kursy i szkolenia z tego zakresu, itp. Rozumiem, że to jego ogromna pasja dlatego staram się go wspierać i mu kibicować, więc kiedy on pracuje w garażu ja staram się mu pomagać, np. sprzątając czy układając jakieś środki. A, że jest typem pedanta nie pozwala mi wsiąść za kierownice jeśli na jego standardy w aucie nie jest wystraczająco czysto i zadbanie 😀 Więc ja mam czyste i zadbane auto, a w zamian ja dziele się swoją pasją gotowania i przygotowuje mu jego ulubione dania, dzięki czemu ma siłę na swoje garażowe prace 🙂

Serdecznie gratuluję!