Oferta Volvo – Najchętniej wybierane modele

Samochody Volvo wszyscy dobrze znamy i jak się okazuje, chętnie wybieramy. Szwedzka marka Volvo jest dziś bardzo popularna. To zasługa stylowego wyglądu, najwyższej jakości i komfortu. Komfortowa jazda i znakomita jakość sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakup sprawdzonych szwedzkich pojazdów.

Oferta Volvo jest bardzo atrakcyjna i bardzo kusząca. Autoryzowane salony umożliwiają zakup nowego, funkcjonalnego samochodu w bardzo korzystnej cenie, oferując przy tym różne typy i modele! Sedan, hatchback, SUV, crossover, cross country? – Wszystkie rodzaje aut są dostępne, dzięki czemu każdy może znaleźć idealne auto dla siebie. Jakie są modele Volvo? Które auta cieszą się największą popularnością?

Volvo V60

Volvo V60 w wersji cross country to znakomity wybór na długie, ekscytujące i bardzo szalone wyprawy i wycieczki! Mocne nadwozie i napęd na cztery koła bez wątpienia sprzyjają temu, by puścić wodze fantazji i ruszyć w daleką podróż nawet bez okazji! Volvo V60 jest najlepszym przykładem tego, że producenci mogą wykazać się pomysłowością i wyczuciem stylu! Ośmiocalowy zegar cyfrowy wewnątrz, zintegrowane relingi dachowe i końcówki rur wydechowych na zewnątrz to tylko niektóre dowody znakomitej stylistyki tego modelu.

Volvo XC90

SUV Volvo XC90 jest już żywą legendą motoryzacji! Jest to model niezwykle popularny, bardzo chętnie wybierany i wyjątkowo często nagradzany! Jest on bowiem znakomicie wyposażony, więc zdobywa liczne nagrody, gdyż są ku temu oczywiście powody. Wariant XC90 R-Design posiada trójramienną skórzaną kierowcę R-Design, imponujące pięcioramienne felgi 20” Diamond Cut/Matte Tech Grey, R-Design 275/45 R20”, a także wlot powietrza. To wszystko sprawia, że Volvo XC90 na pewno w Twoim życiu nieźle namiesza!

Volvo S60 i S90

Volvo S60 i Volvo S90 to najpopularniejsze modele typu sedan. Volvo S90 wyróżnia się przede wszystkim pięknym i bardzo stylowym wyglądem, elegancką prezencją i niebywałym komfortem. Wersja S90 Inscription wyposażona jest w dwunastocalowy wyświetlacz cyfrowy i elektrycznie regulowany fotel kierowcy. Volvo S90 Momentum ma natomiast trójramienną, skórzaną kierownicę i wnętrze wykończone Iron ORE aluminium. Warto też zwrócić uwagę na tylne czujniki parkowania, które ułatwiają manewry i zapewniają doskonały system ostrzegania.

Oferta Volvo – Gdzie kupić najlepsze modele?

Pełna oferta Volvo dostępna jest w autoryzowanym salonie marki Volvo. Znajdziemy tam szeroki wybór różnych modeli, w tym auta dostępne od ręki. Oferta Volvo obejmuje zarówno wszystkie powyższe modele, jak i Volvo V90 w wersjach hatchback i cross country oraz dwa inne SUV-y: Volvo XC60 i XC40. W profesjonalnym punkcie sprzedaży, oprócz nowych samochodów, możemy też kupić używane Volvo z gwarancją serwisową. Jeśli chcesz wyróżniać się bezpiecznym, komfortowym i bezproblemowym samochodem, to niezawodne, ekonomiczne Volvo na pewno będzie doskonałym wyborem. Jeżeli wciąż nie jesteś pewny, jaki model wybrać i jaki będzie dla Ciebie najlepszy, umów się na jazdę testową i sprawdź, jak się jeździ.

Artykuł sponsorowany